Svetainių kūrimas, talpinimas, administravimas

svetainių-talpinimas-administravimas

WordPress

Svetainių talpinimas, kūrimas, administravimas

Internetinė svetainė yra vieta, kurioje galite pasakoti istoriją apie savo prekinį ženklą ir pristatyti savo prekes. Tyrimai rodo, kad pirmam lankytojo įspudžiui susidaryti pakanka vienos sekundės. Išnaudokite ją ir pasirinkite mūsų teikiamas paslaugas. Dirbdami tandemu su savo klientais ilgainiui ištobulinome efektyvų ir abiems pusėms patogų darbų eigos modelį, kuris leis jums turėti naują internetinę svetainę be papildomų rūpesčių ar įtampos. Darbo procese klientui užduodame konkrečius klausimus, vadovaujamės aiškiais procesais ir visada kalbame jums suprantama kalba. Tikime, kad kiekvienas naujas projektas jums pirmiausia turėtų tapti maža švente, o ne galvos skausmu.

Kodėl vertėtu rinktis mus?

Administravimas

Visuose mūsų planuose įeina nemokamas administravimas! Mes pasirūpinsime svetainės veikimu, pašto dėžučių sukūrimu.

Nemokamas SSL

Visuose mūsų talpinamuose svetainėse naudojamas nemokamas "Let's Encrypt" sertifikatas, užtikrinantis duomenų šifravimą.

Svetainės kūrimas

Mes talpiname tik "WordPress" svetaines. Todėl net ir nemokėdami galėsite lengvai patys susikurti savo norimą svetainę - nemokamai.

Apie svetainės kūrimą

Kaip ir kiekvienas svarbus darbas, svetainės kūrimas prasideda nuo planavimo. Nors kalbame apie kūrybą, tai nėra meninis procesas – jis pirmiausia grįstas išsikeltais tikslais ir poreikių atliepimu. Norint užtikrinti, kad svetainė atneštų didžiausią naudą, svarbu tinkamai susiplanuoti joje esantį turinį ir funkcionalumą. Šiame etape geriame daug kavos ir diskutuojame su jumis, stengiamės užčiuopti esminius jūsų verslo poreikius ir parengti atitinkamą planą. Etapą užbaigiame su klientu suderindami būsimos svetainės turinio medį.

WordPress

Svetainės talpinimo planai

Startuolis

1.99 / mėn.

  • 1 svetainė
  • 30 GB SSD talpa
  • 4 el. pašto dėžutės

Bazinis

2.39 / mėn.

  • 1 svetainė
  • 50 GB SSD talpa
  • 50 el. pašto dėžučių

Verslus

9.99 / mėn.

  • 4 svetainės
  • 100 GB SSD talpa
  • 100 el. pašto dėžučių

Basic Plan

$50.99 /Year

Advanced Plan

$100.99 /Year

Business Plan

$300.99 /Year

Viskas paruošta "WordPress" svetainei

Valdykite paprastai

Valdymo skydas sukurtas taip, kad net ir mažiausiai patirties turintiems klientams būtų lengva valdyti paslaugas ir įrankius.

Stebinkite lankytojus greičiu

Siūlome platų spektrą įrankių, kurie sudomins mėgstančius gilintis į svetainės valdymo detalumus.

Išnaudokite WordPress 100%

WordPress optimizacija užtikrins didesnį svetainės greitį, dėl kurio pagerės ir SEO rezultatai, nes jūsų svetainė pakils paieškos rezultatuose.