Apie Mus

Facebook

Susipažinkime! Sek mus facebook ir gauk geriausius bei naudingiausius pasiūlymus susijusius su kompiuterine įranga.

YouTube

Prenumeruok mūsų kanalą, gauk geriausius patarimus susijusius su technika ir susipažink su IT darbu iš arčiau.

Mūsų istorija

Idėja atidaryti mobilia taisykla kilo 2015 metais, kuomet įstojau ir mokinausi „Kompiuterinės įrangos derintojas“ profesija. Pabandžius išsikviesti meistrą į namus gavau neigiama atsakymą, nes tokia paslauga nebuvo teikiama. Todėl su keleta draugų nusprendė įgyti žinių ir atidaryti savo taisykla, kuri aptarnautu kaišiadorių raj. gyventojus be papildomų rūpesčių.

2018 metais mums pavyko ir pradėjome savo veiklą. Siekiant išbandyti įgautas žinias ir parodyti savo sugebėjimus pradėjome remontuoti: stacionarius kompiuterius, nešiojamus kompiuterius, telefonus ir planšetinius kompiuterius. Pamažu mažas projektas išaugo į konkurencingą kompiuterinės įrangos taisykla. Tačiau norėdami įgauti daugiau žinių pradėjome plėsti savo paslaugų spektrą ir bendradarbiaudami su kitais IT specialistais ir technikais – siūlome daugiau paslaugų už mažesne kaina.

2020 metais atidarėme elektronine parduotuve, kurioje galite nuspirkti įvairiausios elektroninės įrangos (naudotus ir naujus kompiuterius, apsaugos sistemas, vaizdo stebėjimo priemones).

MŪSŲ BENDRUOMENĖ:

"Mes čia, kad tobulėtume"